Dwa, jeden, zero…

Jak wiadomo, początki bywają trudne, jednak nie da się ich uniknąć. Ta maksyma zmusza mnie do napisania kilku słów wstępu.

Nigdy nie byłem zwolennikiem uwywnętrzniania się (or something) w sieci, jednak od pewnego czasu zastanawiałem się nad pisaniem strony/bloga, w kontekście własnego rozwoju, i jako pewnego źródła motywacji, (oczywiście jeżeli okaże się, że ktoś się czegoś nauczy – nie będę miał nic przeciwko :)). Zastanawiałbym się pewnie jeszcze długo, gdyby nie post Macieja Aniserowicza, zachęcający do „wyjścia z cienia” przy okazji inicjatywy #Daj się poznać, w której to mam nadzieję wziąć udział.

Blog jest(będzie? ;)) poświęcony, ogólnie mówiąc,  sztuce programowania. Jako, że moje zainteresowania oscylują w okolicach architektury oprogramowania, dobrych praktyk i ogólnie pojętego clean code to na pewno będą to tematy, które niejednokrotnie poruszę. Postaram się też od czasu do czasu napisać coś o gamedev’ie. Jeżeli chodzi o technologię, w której pracuję to jest to .NET… . Teraz, mniej więcej, wiadomo czego można się spodziewać :).

Przyjemnej lektury 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *